Állásbörze - Kínál Archívum - Keresés
Vizsgáló mérnök - projekt koordinátor Feltöltve: 2017. ápr. 24. 17:35
Érvényes: 2017. szept. 21.
Régió: Budapest
Feladó: Iga Bence
Részletek: Kedves Pályázó!
Környezetvédelmi tanácsadó cég vagyunk, aki több, mint 20 éve végez környezetvédelmi szakértői és mérési tevékenységeket a termelő és szolgáltató ipar, a közigazgatás, valamint a mezőgazdaság területén tevékenykedő gazdasági szereplőknek. Ügyfeleink spektruma multi cégektől a kisvállalkozásokig, önkormányzatoktól a költségvetési intézményekig terjed, akiknek számos jogszabályban előírt kötelezettség szakszerű teljesítéséhez nyújtanak segítséget szakértőink és a Nemzeti Akkreditáló Hatóság által akkreditált laboratóriumunk munkatársai.

Jelenleg akkreditált mérési és mintavételezési feladatok elvégzéséhez keresünk egy újabb munkatársat.

Feladatok, amiben számítunk Rád:
Mintavételi és mérési feladatok megtervezése, előkészítése és kivitelezése:
Magyarország egész területén szabványok előírásai szerint ISO 17025 minőségügyi rendszerben az adott feladattal összefüggő jogszabályi előírások maradéktalan betartásával
Vizsgálati eredmények feldolgozása, kiértékelése, javaslatok megfogalmazása

Témafelelősi feladatok ellátása keretében:
az együtt dolgozó munkatársak irányítása
az ügyfelekkel való technikai és szakmai egyeztetések
szakmai tanácsadás a megfelelő kibocsátási értékek biztosítását segítő technológiai megoldásokról

Érdemes a pozíción gondolkodnod, ha:
szeretnél haladni a szakmai trendekkel, de önállóan is el tudsz végezni feladatokat
szereted és bírod a fizikailag is mozgalmas, feladatorientált munkavégzést
szeretsz sokfelé járni az országban és tapasztalt autóvezető vagy
szeretnél szakmai ötleteket, elképzeléseket megvalósítani
nem riadsz vissza az éjszaka szükséges mérésektől sem
ha rendelkezel megfelelő fizikai-kémiai tudással és informatikai ismeretekkel és érdeklődést, nyitottságot érzel a szakterületbe való gyors betanulásra, majd ezt követő folyamatos fejlődésre
szereted a felelősséget, jól szervezel, egyenesen kommunikálsz és olyanokkal szeretsz dolgozni, akik ezt szintén vállalják
nem kifogásokat, hanem megoldásokat keresel, eredményre törekszel és képes vagy beismerni és kijavítani, ha hibázol
egyetértesz a morális emberi és szakmai értékek tiszteletével
érted, hogy a munkánk célja az ügyfeleink szakszerű és tisztességes kiszolgálása útján az ő munkájuk eredményességének támogatása és képes vagy döntéseidet ennek alárendelni

Kompetenciák, amire szükséged lesz, hogy eredményes lehess a munkádban:
Az ISO 17025 szabvány alapelveinek ismerete, vagy gyors elsajátítására való hajlandóság, minőségügyi rendszerben történő munkavégzéshez való alkalmazkodási készség
Felsőfokú műszaki végzettség a szakterülethez szükséges irányban (környeztmérnök, vegyészmérnök, stb.)
Angol nyelvű műszaki szabványok értelmezési képessége és gyakorlati érzék a végrehajtásukhoz
Méréstechnikai alapismeretek, jártasság a mintavételi elvekben, kalibrálásban, validálásban, adatfeldolgozásban, műszaki számítások végzésében
Informatikai jártasság, mérési eredmények térinformatikai feldolgozása
A környezetterheléssel és munkahelyi egészségvédelemmel kapcsolatos jogszabályok ismerete, vagy elsajátítására való hajlandóság
Jó munkaszervező képesség, alaposság, pontosság, együttműködő készség
Jó kommunikációs készség mind szóban, mind írásban
Kreatív, ügyfélközpontú hozzáállás
Szakmai érdeklődés, nyitottság, motiváltság, proaktív hozzáállás

A munkakör betöltésére 2+ év releváns szakmai tapasztalattal rendelkező jelentkezőket várunk.

Önéletrajzodat az info@encotech.hu e-mail címre küldheted.

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés