Állásbörze - Kínál Archívum - Keresés
Állatgondozó-szakvezető - meghosszabítva Feltöltve: 2017. máj. 12. 15:21
Érvényes: 2017. aug. 10.
Régió: Észak-Alföld
Feladó: Danyi Zoltán
Link: http://www.hnp.hu/vadaspark
Részletek: A Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatóság keres a szemléletformálási és ökoturisztikai tevékenységét támogató feladatainak ellátására – lehetőleg állattartási gyakorlattal rendelkező - természetismereti alapképzettséggel bíró munkatársat azonnali munkakezdéssel.

Feladatai:
- állatok ellátása, gondozása (adminisztrációs terhekkel együtt)
- takarmányozási feladatok szervezése, anyagmozgatás
- kifutók, röpdék takarítása, karbantartásukban való közreműködés
- állatmentési feladatokban való részvétel
- bemutatott állatfajokról a látogatók tájékoztatása magyar és idegen nyelven
- oktatató-nevelő munkában való részvétel
- turisztikai programokon való közreműködés
- külső helyszíneken történő ismeretterjesztő tevékenység (előadások, kitelepülések)
- kisgépek kezelése, használata
- állategészségügyi előírások betartása és betartatása

Elvárások:
- élővilág ismerete (botanikai és zoológiai alapismeret is)
- idegen nyelvtudás (angol, vagy német), min. 1 nyelven jól kommunikáljon
- önálló munkavégzésre képes
- jó előadókészség
- rugalmas időbeosztás elfogadása (munkaidőkeretes alkalmazás)
- B-s jogosítvány
- felsőfokú vagy középfokú végzettség (A munkakör betöltésének feltételeit leíró jogszabály: 3/2001. (II. 23.) KöM-FVM-NKÖM-BM együttes rendelet az állatkert és az állatotthon létesítésének, működésének és fenntartásának részletes szabályairól; ennek különösen a 4. § (2) bekezdésében foglaltak szerint)

Előny:
- ökológus-biológus, természetvédelmi mérnöki biológia, egyéb természettudományos végzettség
- Hortobágy térségében állandó, vagy ideiglenes lakhely megléte
- valamely, az állatkert profiljába tartozó állatcsoport ismerete
- hüllők, rovarok, éjszakai állatok ismerete

Munkavégzés helye:
- Hortobágy (Hortobágyi Vadaspark)

Az alkalmazás és feladatkör egyéb ismérvei:
- határozatlan munkaszerződéssel (Mt. szerint) történő alkalmazás
- akár hétvégi munkavégzés (rendezvények, csoportvezetések, állatgondozás, stb.)
- munkavégzéshez biztosított egyéb feltételek: munkaruha, mobil telefon, autóhasználati lehetőség
- a munkába járást az Igazgatóság a jogszabályban előírtak szerint támogatja
- feladata az állatkert állatainak gondozása, bemutatása és a szemléletformálási tevékenységben való aktív részvétel, ami feltételezi, hogy különösen a hazai fauna főbb képviselőit ismerje

- bérezés: 180.000 Ft bruttó havi juttatás + Cafeteria

Munkakezdés: azonnali felvétel

Pályázatok - önéletrajzok és diplomamásolatok, képzettségek másolata nyelvvizsga másolata - eredménytelenség esetén folyamatosan további pályázatokat befogadunk (érdeklődjenek alábbi elérhetőségen)

Danyi Zoltán osztályvezető, HNPI Oktatási és Turisztikai Osztály (danyi.zoltan@hnp.hu)
+36-30-5453119

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés