Állásbörze - Kínál Archívum - Keresés
Környezetvédelmi projektmenedzser Feltöltve: 2017. okt. 24. 08:34
Érvényes: 2017. okt. 31.
Régió: Budapest
Feladó: IFKA Iparfejlesztési Közhasznú Nonprofit Kft.
Részletek: Az IFKA Iparfejlesztési Közhasznú Nonprofit Kft. KÖRNYEZETVÉDELMI PROJEKTMENEDZSERT keres a CIRCE 2020 (INTERREG Central Europe) projektmenedzseri feladatainak ellátása

Feladatok:
• Kapcsolattartás a nemzetközi partnerséggel
• A projekt feladatainak határidőre történő végrehajtása
• A feladatok elvégzéséhez szükséges csapatmunka megszervezése
• Beszámolókészítés, szakmai anyagok elkészítése
• Oktatási, tréning- és kommunikációs anyagok elkészítése és fejlesztése
• Partner szintű hazai és nemzetközi kommunikáció, disszemináció
• Kapcsolattartás a hazai érintetti körrel

Elvárások
• Környezetvédelemmel, körforgásos gazdasággal, ipari hulladék- és melléktermék hasznosításával kapcsolatos szakmai ismeretek, gyakorlat (1-3 év)
• Képesség csapatmunkára és annak koordinálására
• Önálló munkavégzésre való alkalmasság
• Proaktivitás, dinamizmus
• Megoldás-orientált személyiség
• Elhivatottság a környezetvédelem, fenntarthatóság területe iránt
• Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk
• Részvétel nemzetközi projektekben
• Versenyképes fizetés és juttatási csomag
• Heti 40 órás, bejelentett munka
• Izgalmas, változatos, felelősségteljes feladatok
• Jó csapat

Magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel a virag@ifka.hu e-mail címen 2017. október 31-ig.
Érdeklődés:
dr. Virág Annamária, Zöld gazdaság csoportvezetőnél a virag@ifka.hu e-mail címen vagy a +36 70 883-8647-es telefonszámon.

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés