Állásbörze - Kínál Archívum - Keresés
Kommunikációs menedzser - környezetvédelmi projektek Feltöltve: 2017. okt. 24. 08:35
Érvényes: 2017. okt. 31.
Régió: Budapest
Feladó: IFKA Iparfejlesztési Közhasznú Nonprofit Kft.
Részletek: Az IFKA Iparfejlesztési Közhasznú Nonprofit Kft. felvételt hirdet
nemzetközi környezetvédelmi projektek kommunikációs menedzseri pozícióra

Feladatok
• Nemzetközi környezetvédelmi projektek kommunikációs feladatainak megtervezése, végrehajtása
• Szakmai cikkek, print és online megjelenések, publikációk megjelentetéséhez kötődő feladatok ellátása
• Hatásos közösségi média jelenlét elérése, támogatása
• Rendezvényekhez kapcsolódó kampányok megtervezése, végrehajtása
• Szemléletformáló kampányok beindítása

Elvárások
• Kommunikációs kampányok felépítésében, kivitelezésében jártas (1-3 év)
• Közösségi média használatával kapcsolatos tudás és gyakorlat
• Kommunikációs csatornák magas szintű ismerete, alkalmazásukban szerzett gyakorlat
• Csapatmunkára és önálló munkavégzésre képes
• Proaktivitás, dinamizmus, megoldás-orientált személyiség
• Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
• Környezetvédelmi szemléletformálás terén szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk
• Részvétel nemzetközi projektekben
• Versenyképes fizetés és juttatási csomag
• Izgalmas, változatos, felelősségteljes feladatok
• Jó csapat, rugalmas munkavégzés

Magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel a virag@ifka.hu e-mail címen 2017. október 31-ig.

Érdeklődés:
dr. Virág Annamária, Zöld gazdaság csoportvezetőnél a virag@ifka.hu e-mail címen vagy a +36 70 883-8647-es telefonszámon.

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés