Állásbörze - Kínál Archívum - Keresés
Álláslehetőség a Zöldboltban Feltöltve: 2018. jan. 04. 11:15
Érvényes: 2018. jan. 14.
Régió: Budapest
Feladó: Zöldbolt
Link: http://https://www.zoldbolt.hu/magazin/allaslehetoseg-a-budapesti-zoldboltban
Részletek: Szeretsz emberekkel foglalkozni? Tudod, mi fán terem a zöld háztartás és tevékenykednél is ezen a területen?

Szeretnéd a budapesti Zöldbolt csapatát erősíteni?

Bolti eladót keresünk heti 30 órás állásra.
Munkavégzés változó időbeosztással a bolt nyitvatartási ideje szerint (délutáni és szombati munkavégzés is).

Elvárások:
- Kereskedelmi területen szerzett tapasztalat,
- Elkötelezettség a zöld értékek iránt,
- Környezettudatos életmód a mindennapokban,
- Alapszintű számítógépes ismeretek: Word, Excel, stb.,
- Rendezvények szervezésében és lebonyolításában szerzett tapasztalat,
- Jártasság a környezetvédelem és a zöld háztartás területén: öko tisztítószerek, házi kozmetikumkészítés, kozmetikai alapanyagok, stb.

Előnyt jelent:
- Kereskedelmi végzettség,
- Zöld civil életben szerzett munkatapasztalat, vagy önkéntesség,
- Ökokör képzésen vagy szervezésében történt részvétel,
- Releváns tapasztalat zöld háztartásvezetés, környezetvédelmi programok szervezésének a területén,
- Magabiztos társalgási szintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:
- Stabil, kiszámítható munkahelyet,
- Barátságos, családias munkakörnyezetet,
- Versenyképes bérezést, teljesítmény alapú bónusszal,
- Fejlődési lehetőséget.

Valamint egy jó célt!

A munkavégzés helye: 1126 Budapest, Kiss János altábornagy utca 35. szám alatti Zöldbolt.

Jelentkezni a következő e-mail címre elküldött fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet:
karrier@zoldbolt.hu

Csak teljes jelentkezéseket tudunk elfogadni.
Kérjük, a motivációs leveledben fejtsd ki, miért szeretnél a Zöldboltban dolgozni, és hogyan jelenik meg a környezettudatosság az életedben!

Jelentkezési határidő: 2018. január 14.

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés