Állásbörze - Kínál Archívum - Keresés
Környezetvédelmi ügyintéző Feltöltve: 2018. jan. 15. 11:37
Érvényes: 2018. márc. 16.
Régió: Budapest
Feladó: Sövit Környezetvédelmi Kft.
Link: http://https://www.kornyved.hu/allasajanlatok-oneletrajzok/allashirdetesek/detail/8.html
Részletek: A Sövit Kft. egy stabil, innovatív környezetvédelmi tanácsadó cég, lapos hierarchiával, kellemes légkörrel és tele jövőbeli tervekkel. Ezen tervek megvalósításához keresünk az adottságainkhoz illeszkedő kollégát,

aki:
- minimum 1 idegen nyelvet tárgyalási szinten, magabiztosan tud alkalmazni
- érdeklődik a környezetvédelmi (jellegű) problémák, feladatok iránt
- új feladatokra nyitott és tanulásra hajlandó (nagyjából folyamatos jelleggel)
- ügyfélközpontú gondolkodással és jó problémamegoldó képességgel rendelkezik
- jó kommunikációs, fogalmazási készséggel rendelkezik, szóban és írásban
- szövegszerkesztő és táblázatkezelő-programokat felhasználói szinten alkalmaz

A sikeres pályázónak számos, kisebb-nagyobb feladata lesz majd:
- környezetvédelmi dokumentációk összeállítása (hulladékgazdálkodási engedélyek, előzetes vizsgálatok, felülvizsgálati dokumentációk, stb.)
- jelentések elkészítése (főleg hulladék- és levegőtisztaság-védelmi bevallások)
- árajánlatok, szerződések elkészítése
- kapcsolattartás az ügyfelekkel
- hulladékgazdálkodási nyilvántartó szoftver kezelése, ügyféltámogatás
- irodavezetési feladatok (pl. levelezés)

Előnyt jelent:
- további nyelvismeret
- környezetvédelmi végzettség, környezetvédelmi szakértői jogosultság
- térinformatikai és környezetvédelmi szoftverek ismerete
- szoftverfejlesztési tapasztalat
- hatósági ügyintézésben szerzett tapasztalat (bármelyik oldalról)
- személyes referenciák
- B típusú járművezetői engedély vezetési tapasztalattal

Amit nyújtani tudunk:
- napi 8-10 óra elfoglaltságot biztosan (esetleg részmunkaidős igényt is figyelembe tudunk venni)
- kihívások
- alkalmankénti terepi munkavégzés (de azért főleg irodázás)
- személyiséghez, érdeklődési körhöz és egyéni képességekhez igazodó fejlődési lehetőség
- zöldövezeti iroda Budapest XI. kerületében
- tiszta bérezés

Jelentkezni lehetőleg fényképes önéletrajzzal és a bérigény megjelölésével lehet a sovitkft(kukac)gmail.com email címen. (Egyedi, sablonszövegtől mentes és rövid motivációs levelet szívesen olvasunk.)
Visszajelzést csak a személyes beszélgetésre meghívottaknak fogunk tudni adni, előre is köszönjük ez irányú megértésüket és a pályázatba fektetett energiájukat.

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés