Állásbörze - Kínál Archívum - Keresés
ökoturisztikai munkatárs Hortobágyon Feltöltve: 2018. ápr. 09. 10:01
Érvényes: 2018. jún. 08.
Régió: Észak-Alföld
Feladó: Danyi Zoltán
Link: http://www.hnp.hu/hu/szervezeti-egyseg/turizmus
Részletek: Részletek:
A Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatóság keres ökoturisztikai csoportjába természetismerettel, turizmusban szerzett tapasztalatokkal munkatársat hortobágyi munkavégzéssel májusi kezdéssel.

Foglalkoztatás időtartama: határozatlan idejű foglalkoztatás, 3 hónap próbaidővel

Pozíció: ökoturisztikai munkatárs
Bérezés: A jelölt önéletrajzában térjen ki bérigényére (formátum: bruttó bérigény megadása).

Elvárások:
- természettudományi területen (biológia tanár, biológus, természetvédelmi mérnök, földrajz) vagy turizmus területen szerzett felsőfokú végzettség
- természetismeret (általános fajismeret)
- ökoturisztikai programok kitalálása, megvalósítása terén szerzett gyakorlat
- szakvezetésben/ idegenvezetésben szerzett gyakorlat vagy képesítés
- idegennyelv-tudás (angol, vagy német első nyelvként), min. 1 nyelven jól kommunikáljon
- jó szervezőkészség, határozottság, kreativitás
- B-kategóriás jogosítvány
- önálló munkavégzés képessége
- csoportok vezetésében szerzett jártasság, oktató-bemutató szemléletben gondolkodás
- rugalmas időbeosztás elfogadása (munkaidőketeres alkalmazás)

Előny:
- turizmusban szerzett képesítés
- Hortobágyi Nemzeti Park élővilágának, élőhelyeinek ismerete
- kisebb munkacsoport irányításában szerzett gyakorlat
- további nyelvismeret a következők közül: lengyel, cseh, szlovák
- madárgyűrűző vizsga megléte
- temészetvédelmi szervezetnél végzett önkéntes munka
- szemléletformálásban szerzett gyakorlat

Feladatai:
- éves turisztikai programok megtervezése, megszervezése, adminisztrációja, ajánlatok kidolgozása
- a közönségkapcsolati feladatok ellátása a Tourinform iroda keretén belül
- részvétel a nemzeti park turisztikai kínálatának külső helyszínen történő népszerűsítésében
- a világörökségi értékek ismerete és azok bemutatásában való részvétel, kiemelten a faluséta keretében a kiállítások, továbbá az épített, kulturális örökség bemutatása magyar és idegen nyelven
- bekapcsolódás a szakvezetésekbe a hortobágyi attrakcióhelyszíneken (vadaspark, szekérprogram, halastavi kisvasút) különféle közlekedési módokon (gyalog-, kerékpár-, szekértúra, buszos szakvezetések)
- együttműködés a környezeti nevelési csoporttal és a turisztikai létesítmények üzemeltetéséért felelős személyekkel
- táboroztatásban való közreműködés
- fényképes, írásos beszámolók (facebook és honlap bejegyzések) készítése

Az ideális jelölt jó irányító, szervező, folyékonyan beszél minimum egy idegen nyelven, önálló munkavégzésre képes, szeret a természetben járni, képes tudását másokkal megosztani, közvetlen és kommunikatív, szeret csapatban dolgozni, elfogadja a hétvégi munkavégzést is.

Munkavégzés helye:
- Hortobágyi Nemzeti Park, Látogatóközpont (Hortobágy)

Felvehető létszámkeret: 1 fő

Szakmai önéletrajzát várja (releváns képesítések igazolására szolgáló dokumentumok másolatával):

Danyi Zoltán osztályvezető, HNPI Oktatási és Turisztikai Osztály

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés