Állásbörze - Kínál Archívum - Keresés
Tanácsadó - Környezeti, Fenntarthatósági és Klímaváltozási Tanácsadás Feltöltve: 2018. jún. 25. 18:02
Érvényes: 2018. aug. 24.
Régió: Budapest
Feladó: Deloitte Hungary
Link: http://www.deloitte.hu
Részletek: A Deloitte a világ egyik vezető szakmai szolgáltató cége, amely világszínvonalú könyvvizsgálói, valamint adó-, vezetési és pénzügyi tanácsadó szolgáltatást kínál ügyfeleinek több mint 150 országban, 260 ezer munkatárssal.
A klasszikus környezetvédelemhez, fenntarthatósághoz, klímaváltozási tanácsadáshoz és energiahatékonysághoz kapcsolódó projektjeink támogatására keresünk új kollégát a következő pozícióba:

Tanácsadó
Környezeti, Fenntarthatósági és Klímaváltozási Tanácsadás

Fő feladatok:
• Hatásvizsgálati és környezethasználati dokumentációk elkészítése.
• Részvétel környezetvédelmi, fenntarthatósági jelentések készítésében, hitelesítésében.
• Részvétel EU-s és nemzetközi környezetvédelmi, klímaváltozási, klímafinanszírozási pályázatok elkészítésében és megvalósításában.
• Ügyfelek környezetvédelmi adatainak vizsgálata, problémáinak azonosítása.
• Kapcsolattartás az ügyfél munkatársaival.
• Részvétel a Deloitte regionális környezetvédelmi, fenntarthatósági és klímaváltozási tanácsadói feladatainak ellátásában és az üzletfejlesztésben.

Akit keresünk
• Környezetmérnöki vagy más típusú műszaki végzettség (energetikai mérnök, gépészmérnök vagy villamosmérnök), vagy környezetgazdász, nemzetközi gazdálkodás szakirányú végzettség, környezetvédelmemmel összefüggő tapasztalattal kiegészítve.
• A környezetvédelem, fenntarthatóság és klímaváltozás területén szerzett szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel.
• Magabiztos angol nyelvtudás, további nyelv ismerete előnyt jelent.
• EU támogatással összefüggő tapasztalat előny.

Amit ajánlunk:
• Személyes fejlődést támogató munkakörnyezet.
• Vonzó, versenyképes fizetés és különböző juttatások.
• Valódi fejlődési és előlépési lehetőség.
• Változatos, sokszínű projektek.

Jelentkezés: angol nyelvű önéletrajzzal a cehujobs@deloittece.com címen.

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés